Votre Forum

Identifiez-vous avec le pseudo d'administration pour configurer et personaliser votre forum.

Vous n'ętes pas identifié.

#1 26-10-2019 23:44:27

rawoeicoat
Membre
Date d'inscription: 10-09-2019
Messages: 25

jakéhokoliv nového výběru inspirovaného motoristickým

Skutečná bota obsahuje modře zbarvené vybledlé dno spolu s údery spojenými s azurovým, stejně jako přesně to, co telefon Overkill volá jedovatými fluorescenčními barvami žlutými barvami. PUMA SPOLEČNOST, stejně jako personalizace Overkill, se někdy objevují v jazyce, navíc k aspektu shora. Obtížná midsole představí technologie PUMA OG CELLULAR, která je patrná v zadní patě, dokončí vzhled.

Berlínský obchod Overkill nabízí obnovený historický romantický vztah spolu s firmou PUMA COMPANY, aby se promíchal na unikátní verzi CELL-Venom. Skutečný úkol je vlastně ovlivněn nehodou Y2K, spolu s jadernými raketami Puma leadcat YLM boty, které zničily naši planetu a daleko. je s ním spojena populace, tedy skutečný název Glowing Venom.

Skutečná bota využívá těchto živých úderů spojených s https://www.kenybotyshop.com/ barvou k produkci radioaktivního dopadu na zásoby, například semiš, elegantní koženou obuv a tradiční nylonové svršky.

Samotný Cellular Venom, který byl poprvé uveden do provozu v roce 1998, zjevně hovoří o skutečném slovníku, který je s ním spojen, s tradiční budovou z mřížky / semiše, působivým designem loga a prosperitou spojenou s technologií 90. let, zejména skutečnými botami. eponymní buněčné technologie.

Zimní zateplená budova, přilnavá podešev, sněžná kamufláž obrazu o mezipodešvi, sněžení maskovací šněrování, odepínatelná kotníková bezpečnost kloubu, pružné lyžařské botičky jako plastový materiál, vnitřní neoprenová ponožka, Puma Future Cat kůže SF boty voděodolná mraznička.

Společnost PUMA COMPANY a Atelier Brand New Routine se staly členem příčin jakéhokoliv nového výběru inspirovaného motoristickým sportem s ohledem na FW18. Stejně jako předchůdce, i samotní výrobci odhalují svou vlastní spolupráci, která se týká skutečného Ren Trunk ANR.

Skutečná teniska-bota byla vytvořena nejen udržet osobu pohodlnou, stejně jako vyschl v celé chladiče několik týdnů, ale aby se navíc ujistěte se, že budete držet. Jste schopni předvídat aktuální Ateliér zbrusu nový rutinu firmou PUMA COMPANY Ren Trunk ANR od 28. září výhradně s aplikací Craze. Celý výběr spolupráce poté, co se dostane do obchodů PUMA COMPANY, vybere obchodníky, stejně jako na internetu 6. října.

Tento nový zcela nový styl obuvi zahrnuje Boty Adidas Tubular Shadow vrchní desku zvýrazněnou pomocí nylonových svršků, stejně jako semišové překrytí o noze, zadní patě a vampě. CMEVA Puma tréninkové boty mezipodešev, stejně jako pogumovaná podešev dodávají polstrování, stejně jako drží. Přizpůsobení jazyka PUMA COMPANY o jazyku dokončuje vzhled.

Hors ligne

 

Pied de page des forums